Aktualności


6 grudnia 2022 r.

Mikołajkowy prezent - pierwszy e-book dla dużych rodzin!

Mamy dziś mikołajkowy prezent dla każdego! Św. Mikołaj już wypił u nas poranną kawę i zostawił... PIERWSZEGO E-BOOKA DLA DUŻYCH RODZIN (ale nie tylko!) w prezencie!

5 grudnia 2022 r.

Fotorelacja z 3 urodzin Koła Białołęka

Wspaniałe przyjęcie urodzinowe już za nami. Zdjęcia oddają klimat miejsca, w którym gościliśmy czyli w przepięknej leśnej chacie Instytutu Prymasowskiego w warszawskiej Choszczówce. Były oczywiście słodkości, ciasta i torcik bezowy. Dla dzieci i chętnych dorosłych prowadziliśmy warsztaty ozdób świątecznych, a na koniec spotkania dzieci otrzymały upominki urodzinowe zapakowane w plecaczki z logo ZDR 3+. Goście nam dopisali. Oprócz rodzin z naszego Koła gościliśmy kilka rodzin zaprzyjaźnionych oraz fantastyczną reprezentację zaprzyjaźnionego Stowarzyszenia Razem dla Białołęki. Dziękujemy wszystkim serdecznie!

4 grudnia 2022 r.

3 lata Koła Białołęka

3 lata minęło jak jeden dzień!!! Zapraszamy na urodziny i prawdziwą UCZTĘ

16 października 2022 r.

QUESTING czyli wyprawa po skarb - ulotka questowa do pobrania

Questing jest  formą edukacyjnej gry terenowej. Celem przygody jest odkrycie ukrytego skarbu i świetna zabawa na zewnątrz, niezależnie od pory roku.

5 października 2022 r.

Ślady Wielkich Polaków - pierwszy Quest na warszawskiej Białołęce

Łączymy zabawę, grywalizację, lekcje historii z aktywnością fizyczną w przyrodniczym plenerze warszawskiej Białołęki. Quest polega na podążaniu trasą według wskazówek z ulotki questowej, aby na końcu odkryć miejsce mety i ukryty skarb. To świetna forma spędzania wolnego czasu dla całej rodziny. POBIERZ BEZPŁATNIE ULOTKĘ QUESTOWĄ

19 września 2022 r.

Zapisy na Inaugurację Questingu pieszego

W inauguracyjnej grze questingowej mogą wziąć udział indywidualni zawodnicy, ale także zespoły – całe rodziny, grupy znajomych, itp. By zagrać należy przedtem zgłosić indywidualnych graczy bądź całe zespoły do organizatorów.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1 procent
Newsletter