Rodzinny wieczór z planszówkami


11 sierpnia 2023 r.

Rodzinne rozgrywki przy grach planszowych dla małych i dużych

Zajęcia mają na celu integrację rodzin poprzez zabawę.

W świecie, w którym rodzice często nie mają często czasu na dłuższą zabawę z dziećmi, proponujemy przestrzeń, gdzie  rodziny będą mogły spędzić czas razem, przy interesujących grach planszowych pod okiem doświadczonych instruktorów. Chcemy pokazać, że gry planszowe potrafią dać znakomitą przestrzeń do rozmowy, współpracy, wyrażania emocji i zdrowej rywalizacji. Ponadto są znakomitą i o wiele korzystniejszą dla młodych ludzi alternatywą do gier komputerowych.

Na naszym spotkaniu będziecie mogli ponadto odkryć różnorodność gier planszowych, przetestować je i znaleźć gry odpowiednie dla siebie. Mamy nadzieję, że w ten sposób uda nam się zachęcić Was do kontynuowania przygody z planszówkami w swoich rodzinach i środowiskach.

Towarzyszyć nam będą instruktorzy z Fundacji Playpoint z Kalisza, którzy regularnie i z sukcesami organizują takie wydarzenia w całej Polsce, a tym razem we współpracy z lokalną Fundacją "TeDeKa" Tożsamość Dziedzictwo Kultura poprowadzą zajęcia w naszym białołęckim Family Spocie.

Zajęcia są BEZPŁATNE.
Liczba miejsc ograniczona - OBOWIĄZUJĄ ZAPISY

Termin: 18 sierpnia 2023, g. 16:30-19:30
Adres: ul. Ostródzka 144, 03-289 Warszawa
Zapisy przez FORMULARZ lub SMS 733 722 487
ZAPRASZAMY!

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter