Jak właściwie wspierać dziecko dbając jednocześnie o swój dobrostan emocjonalny?


17 lipca 2023 r.

Trening umiejętności wychowawczych dla rodziców

Na naszym kolejnym spotkaniu w ramach Family Spotu chcemy zaproponować Wam wsparcie doświadczonego specjalisty w obszarze wychowania który zaprosi Was do wzięcia udziału w Treningu Umiejętności Wychowawczych.
Głównym celem treningu jest wykształcenie umiejętności porozumiewania się z dzieckiem, stawiania granic oraz ustalania i egzekwowania zasad. Uwaga uczestników zostanie zwrócona na bariery komunikacyjne i trudności w komunikowaniu się w relacji Rodzic - Dziecko. Skupią się oni też na ćwiczeniu umiejętności udzielania prawidłowych informacji zwrotnych, wyrażania emocji w sposób akceptowalny społecznie, budowania asertywnej postawy (asertywne odmawianie, reakcja na atak werbalny) oraz wzmacniania poczucia własnej wartości u dzieci. Pomocna w tym będzie metoda coachingu.
Także i po tych zajęciach znajdzie się też czas na swobodną rozmowę, dalsze poznawanie się oraz wyrażenie potrzeb i oczekiwań związanych z Family Spotem tworzonym w naszej dzielnicy przez Białołęckie Koło Związku Dużych Rodzin 3 plus.
Warsztaty są BEZPŁATNE.
Warsztaty przeznaczone dla osób dorosłych - istnieje możliwość zapewnienia opieki dla dziecka na czas trwania zajęć.
Liczba miejsc ograniczona - OBOWIĄZUJĄ ZAPISY
https://bialoleka.3plus.pl/pl/Zapisy
lub SMS 733 722 487
Termin: 22 lipca 2023, g. 10:00-13:00
Adres: Akademia Pasji, ul. Berensona 8c, 03-289 Warszawa

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter