QUESTING czyli wyprawa po skarb - ulotka questowa do pobrania


16 października 2022 r.

Questing jest  formą edukacyjnej gry terenowej. Celem przygody jest odkrycie ukrytego skarbu i świetna zabawa na zewnątrz, niezależnie od pory roku.

Głównym bohaterem pierwszego Questingu na Białołęce jest Kardynał Stefan Wyszyński. Dlaczego On? Właśnie do Choszczówki w naszej Dzielnicy Prymas Tysiąclecia wymykał się na odpoczynek po trudach pracy w Stolicy. Dzięki Questingowi poznacie historię życia Prymasa oraz miejsca z nim związane, a waszym przewodnikiem będzie ULOTKA QUESTINGOWA, która za pomocą rymów i licznych zagadek oprowadzi was po wyjątkowych, ale często nieznanych miejscach na Białołęce. Inauguracja Questingu odbyła się 2 października br., kiedy to pierwszych 50 śmiałków wyruszyło w nieznaną drogę po skarb. 

Od tego czasu zabawa jest dostępna do pobrania dla wszystkich mieszkańców, którzy lubią spacery po wytyczonych szlakach turystycznych.  Podejmiesz takie wyzwanie? 

 

POBIERZ BEZPŁATNIE ULOTKĘ QUESTINGU na stronie bialoleka.3plus.pl lub www.questing.pl Wersja papierowa jest dostępna w recepcji BOK oraz bibliotekach.

Projekt jest współfinansowany ze środków m.st. Warszawy.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter