Relacja z warsztatów z 05.08 - Wakacyjna torba na zakupy


5 sierpnia 2023 r.

Nie będziemy owijać w bawełnę... puściliśmy dzisiaj naszych uczestników "z torbami"...

Sobota... wakacje... czas niesprzyjający nauce i porannemu wstawaniu. Na szczęście pogoda była po naszej stronie... wygrali Ci, którzy zamiast na wyjazd na działkę albo w plener zdecydowali sie przyjść na kolejne zajęcia. Nie tylko nie zmokli, ale z zajęć wyszli z przepięknymi torbami na zakupy.

Chociaż robótki krawieckie kojarzą się raczej z zajęciami, które lubią Panie, to na naszych zajęciach nie zabrakło też Panów, którzy dzielnie dotrzymywali im kroku w pracach precyzyjnych, ale także pomagali przy czynnościach wymagających większego wysiłku.

Na samym początku uczestnicy poznali podstawowe zasady używania maszyn do szycia. Później przećwiczyli podstawowe ściegi krawieckie a potem zabrali się do konkretnej, ale, jak sami powiedzieli, przyjemnej roboty.
Wszyscy pilnie pracowali. W efekcie powstały przepiękne, dizajnerskie torby, które możecie podziwiać na zdjęciach. A radości i przyjemności ze wspólne spędzonych chwil zmierzyć się nie da.
W przerwach i po zajęciach był też czas na rozmowę, poznawanie z sąsiadami, dzielenie emocjami oraz oczekiwaniami wobec miejsca i idei jaką tworzymy dzięki projektowi Family Spot. 

Wspólna nauka i zabawa okazały się znakomitym sposobem na ciekawe spędzenie czasu i pogłębienie wzajemnych relacji.

 Dziekujemy Akademii Pasji za zaproszenie i super zajęcia ze wspaniałymi instruktorkami.

Do zobaczenia na kolejnych zajęciach.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter