Być bliżej siebie - warsztaty o komunikacji dla par


30 listopada 2023 r.

Języki miłości - jak je czytać ze zrozumieniem?

Wiele małżeństw funkcjonuje przez lata, zaniedbując sposoby okazywania miłości, które są najważniejsze dla drugiej osoby. Zwykle mamy podstawowy „język miłości”, którego potrzebujemy doświadczać, by czuć się prawdziwie kochanym i zazwyczaj też jego używamy w stosunku do drugiej połowy choć ta może mieć zupełnie inny...

 

Zapraszamy na spotkanie osoby, które pragną być bardziej w relacji, chcą w sposób świadomy rozwijać miłość małżeńską i uczyć się nowych umiejętności, twórczego i kreatywnego wyrażania uczucia, spędzania czasu ze współmałżonkiem oraz sposobów, które wzmacniają więzi małżeńskie i rodzinne poprzez wspólną aktywność.

 

Podczas spotkania uczestnicy poznają i przećwiczą sposoby rozwijania wyobraźni nakierowanej na relacje, rozwijania otwartości na siebie wzajemnie i akceptacji oraz poznawania języka miłości swojego małżonka i nauczenia się używania go w codzienności.

 

Zajęcia poprowadzi Krzysztof Janowski, logoterapeuta w biznesie, mentor i przedsiębiorca. Jego największą pasją jest wspieranie ludzi w odnajdywaniu tego, co w życiu najważniejsze: sensu, spokoju, wartości i wiary we własne siły. Posiada wieloletnie doświadczenie w poprawie relacji międzyludzkich, zwłaszcza rodzinnych. Pokazuje jak odkryć spokój, nowy sens i radość życia, jak nawiązać bliski kontakt z dzieckiem, być dla niego główną atrakcją oraz czerpać radość z przebywania z rodziną.

 Zajęcia są BEZPŁATNE.

Liczba miejsc ograniczona - OBOWIĄZUJĄ ZAPISY
Warsztaty przeznaczone dla osób dorosłych - istnieje możliwość zapewnienia opieki dla dziecka na czas trwania zajęć. 
UWAGA!!! W celu zapewnienia właściwej organizacji opieki dla dzieci prosimy o zgłoszenie takiej potrzeby podczas zapisu do środy 06.12.
Termin: 9 grudnia 2023, sobota, godz. 10:00-13:00

Adres: Siedziba Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, ul. Marywilska 44, 03-042 Warszawa

Zapisy przez FORMULARZ lub SMS 733 722 487
Dofinansowano przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w ramach konkursu Po Pierwsze Rodzina.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter