ABC dla zdrowia każdej mamy


10 września 2023 r.

Trening mięśni dna miednicy - szansą na dobre zdrowię i wspaniałą kondycję

Metoda CANTIENICA ® to holistyczne podejście do pracy z ciałem. Uczy świadomej pracy mięśniami głębokimi, ich sprzężeniem i aktywizacją jednej z najważniejszych grup mięśniowych jaką są mięśnie dna miednicy. Warsztaty z tego zakresu pomagają m.in. w: nietrzymaniu moczu, obniżaniu się narządów, bólach kręgosłupa, rąk, kolan, nóg i stóp, migreny czy zgrzytaniu zębami.

Na warsztatach zaczynamy od pogadanki, powtórzenia z anatomii oraz nauki punktów referencyjnych po ok 30 minutach przechodzimy płynnie do ćwiczeń.  Następnie zostaną poruszone tematy dbania o siebie po porodzie, tematy poruszania się w codzienności, jak dźwigać, pracować w ogrodzie czy biegać. Jak dźwigać starsze dziecko, czy jak przygotować się do menopauzy. Są to lekkie ćwiczenia z zakresu gimnastyki, które pomogą ci czuć się lepiej.

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Woronin - licencjonowany instruktor CANTIENICA® i Nordic Walking. Pani Agnieszka prowadzi spotkania grupowe jak i indywidualne w zakresie pracy z ciałem.

 Zajęcia są BEZPŁATNE.

Liczba miejsc ograniczona - OBOWIĄZUJĄ ZAPISY
Warsztaty przeznaczone dla osób dorosłych - istnieje możliwość zapewnienia opieki dla dziecka na czas trwania zajęć. 
WYMAGANA WŁASNA MATA DO ĆWICZEŃ!
Termin: 15 września 2023, piątek, godz. 16:30-19:30

Adres: Siedziba Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, ul. Ostródzka 144, 03-289 Warszawa

Zapisy przez FORMULARZ lub SMS 733 722 487

UWAGA!!! W celu zapewnienia właściwej organizacji opieki dla dzieci prosimy o zgłoszenie takiej potrzeby podczas zapisu do środy 13.09.
ZAPRASZAMY!
Dofinansowano przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w ramach konkursu Po Pierwsze Rodzina.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter