Na Wałuszewskiej 2021


Fotorelacja z wydarzenia Kulturalne Zamieszanie na Wałuszewskiej z soboty 2 października 2021r. w Warszawie Białołęce.

Kulturalne Zamieszanie na Wałuszewskiej to była bardzo udana zamieszana impreza! Dziękujemy bardzo za przybycie okolicznych mieszkańców, rodzin oraz Burmistrza Jana Mackiewicza oraz Radnej Dzielnicy Marioli Olszewskiej. Dziękujemy wszystkim animatorom, artystom i Stowarzyszeniu Razem Dla Białołęki za wasz wkład w tą imprezę. Szczególnie dziękujemy młodym wolontariuszom Piotrowi, Oskarowi, Zosi, Gabrysi i Hani. Ogromnie dziękujemy członkom naszego Koła za zaangażowanie Monice i Pawel Prystawko, Kasi i Markowi, Dominik Kniołek, a także wspaniałej Danuta Moskwa zawsze gotowej do pomocy przy bufecie i nie tylko.
Głównymi sprawczyniami zamieszania na Wałuszewskiej były przewodnicząca Koła Agata Arciszewskaoraz Dominika Deda Rybarczyk z rodzinami i wsparciu rodziny Andrzej Henryk Sałasiński. Projekt został sfinansowany całkowicie z funduszy Dzielnicy Białołęka. W ramach Kulturalne Zamieszanie na Wałuszewskiej odbyły się warsztaty artystyczne dla dużych i małych z lokalnymi, cudownymi instruktorkami - Agata Krosnowska oraz Basią Stelmach z GALERIA B.S., spektakl teatralny w wykonaniu znakomitych aktorów Mam Teatr, pyszne warsztaty kulinarne prowadzone przez jedyną i najlepszą Małgorzata Lachowicz z restauracji Caterina, animacje dla dzieci z udziałem Pan Gagatek, cyrkowe pokazy Cyrkowca Lolo, sąsiedzka wymiana książek - we współpracy z biblioteką nr 58, sąsiedzka kawiarenka, do której każdy może przynieść smakołyki do podzielenia się z innymi, mini disco dla najmłodszych oraz wieńcząca dzień potańcówka, do której zagra profesjonalna Aleksandra Amarante Rudnicka.
To był wspaniały, rodzinny dzień i oby takich więcej wspólnych chwil spędzonych razem na Białołęce. Do zobaczenia wkrótce na kolejnych wydarzeniach!
Aplikacja KDR

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter